Biznesmeni

NewConnect Fot. Materiały GPW

8 marca 2018 r.

Movie Games ma nowego prezesa, podtrzymuje plany debiutu na NewConnect 8 marca 2018 r.

Prezesem zarządu Movie Games został Mateusz Wcześniak, do zarządu dołączył także Maciej Miąsik, natomiast dotychczasowy prezes Aleksy Uchański objął nową pozycję Head of Strategy, podała spółka. Movie Games podtrzymał jednocześnie plan debiutu na NewConnect w tym roku.
Logo Orlenu

22 lutego 2018 r.

Zmiany we władzach czeskiego Unipetrolu z grupy PKN Orlen22 lutego 2018 r.

Dotychczasowy członek rady nadzorczej Unipetrolu Zbigniew Leszczyński, członek zarządu PKN Orlen, został wyznaczony na przewodniczącego rady czeskiej spółki. Do rady Unipetrolu powołani zostali: Wioletta Kandziak, Janusz Jakub Szurski i Robert Harasimiuk.
Daniel Obajtek

5 lutego 2018 r.

Zmiany w PKN Orlen. Spółka ma nowego prezesa zarządu5 lutego 2018 r.

Rada nadzorcza PKN Orlen odwołała w poniedziałek z zarządu spółki prezesa Wojciecha Jasińskiego, wiceprezesa Mirosława Kochalskiego i Marię Sosnowską, jako członka zarządu. Na prezesa płockiego koncernu rada powołała Daniela Obajtka, dotychczasowego prezesa spółki Energa.
Suzuki SX4

23 stycznia 2018 r.

Prezes Suzuki Motor Poland: Nie zamierzam nikogo nokautować [WYWIAD]23 stycznia 2018 r.

Miłośnik sportu i pierwszy Polak na stanowisku prezesa Suzuki Motor Poland. Piotr Dulnik opowiada nam o planach rozwoju marki i wyjaśnia, czy prowadzenie biznesu ma cokolwiek wspólnego z walką na ringu. Rozmowa z Piotrem Dulnikiem, prezesem Suzuki Motor Poland.
GPW

4 grudnia 2017 r.

Dietl: Mamy ok. 50 "tajemniczych mistrzów" i większość nie jest na giełdzie. Bardzo nad tym boleję [WYWIAD]4 grudnia 2017 r.

Od 2002 r. badałem tzw. tajemniczych mistrzów, czyli firmy, które są liderami regionalnymi, a część jest w czołówkach europejskiej lub nawet światowej. Takich spółek mamy ok. 50 i rzeczywiście większość nie jest notowana na giełdzie. Bardzo nad tym boleję – mówi Marek Dietl, prezes zarządu Giełdy Papierów wartościowych w Warszawie SA.
Nikodem Iskra, Murapol

28 listopada 2017 r.

Zmiany we władzach Murapolu. Spółka szykuje się do IPO28 listopada 2017 r.

Akcjonariusze i rada nadzorcza Murapolu zdecydowali, że Nikodem Iskra obejmie stanowisko prezesa, a do zarządu dołączy Iwona Sroka, która obejmie stanowisko członka zarządu odpowiedzialnego za obszar komunikacji strategicznej i relacji inwestorskich, poinformowała spółka. To pierwszy etap w procesie przygotowania spółki do procesu IPO. Zmiany wejdą w życie 1 stycznia 2018 r.

Tylko na forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Najnowsze galerie>>